0915-1525010

info [at] impelant.com

یکشنبه, 29 بهمن 1396 ساعت 10:40

چرا این قدر هزینه های ایمپلنت دندان گران است؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اگر تا کنون دنبال راه حلی برای پر کردن جای دندان از دست رفته تان بوده اید قطعا به ایمپلنت دندان، فکر کرده اید. هزینه ایمپلنت دندان از هزینه روکش دندان و سایر درمان های دندانپزشکی بیشتر است. زیرا هزینه های لابراتواری بیشتری نسبت به روکش دندان دارد. فیکسچر و قطعات پروتزی از جمله بخش هایی از ایمپلنت هستند که در لابراتوار ساخته می شوند.

در بین دندان های جلو، اگر فقط یک دندان از بین رفته باشد، از روش بریج یا پل استفاده می شود که یکی از مشکلاتی که این روش دارد این است که دو دندان مجاور نیز باید تراشیده شوند که آن ها سالم هستند و با این کار احتمال پوسیدگی آن ها نیز ایجاد می شود. مشکل بعدی تحلیل تدریجی استخوان است. این دو مشکل باعث شده که از روشی به نام ایمپلنت استفاده کنیم که هیچ کدام از این دو مشکل را ندارد.

در صورتی که بیش از یک دندان از دست رفته باشد، از پروتز متحرک استفاده می شود. این روش مشکل تراشیدن دندان های مجاور را ندارد اما چون پروتز متحرک با قلاب اطراف دندان های پایه قرار گرفته است، این کار منجر به لق شدن این دندان ها و یا حتی پوسیدگی آن ها می گردد. در این حالت هم بهترین کار، ایمپلنت دندان است، که این مشکل را برطرف می کند.

خواندن 102 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « ایمپلنت دندان چیست؟

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.